Web Tasarım

Web Tasarım

Yenilenen iletişim dünyasında, kurumların, organizasyonların ve hatta kişilerin bile olmazsa olmazları haline gelen web siteleri artık iş dünyasında çok büyük bir önem taşıyor. Kurumunuzun kişiliğini yansıtan tasarımlar, hem çok önemli bir prestij unsuru olurken hem de müşteri ve kullanıcılarınıza en hızlı çözümleri en kolay yoldan ulaştırma hedefinde önemli bir görev üstleniyor. HS Web Ajans da bu bağlamda, ihtiyacınız olan tüm web site tasarım çözümlerini sağlıyor ve kullanıcılarınıza en ideal, en hızlı web sayfalarını sunmanızı sağlıyor.

İnternet sitesi kurmak, adım adım ilerleyen ve her biri ayrı önem teşkil eden dikkatli bir süreç. Öncelikle, projedeki talepleriniz inceleniyor, bunlara göre bir yol haritası çizilip, web siteniz öncelikle zihinlerde tasarlanıyor. Kurumunuzun hitap ettiği kitle, sektörün ihtiyaçları, web sitesinin kullanımını kolaylaştıracak tüm dijital çözümler gibi unsurlar irdelendikten sonra sıra zihinlerdeki özgün tasarımı dijital dünyaya dökmeye geliyor.

Özel Web Tasarımı

90%

Responsive / Mobil Siteler

88%

E-posta Tasarımı + Entegrasyon

87%

UI / UX Uzmanlığı

95%

Web siteniz, sizin ziyaretçilerinizle aranızdaki en kısa köprü. Bu köprünün olabildiğince konforlu ve tercih edilen bir araç haline gelmesi de tasarımınızın kullanıcı dostu (Responsive) olmasından geçiyor. Basit ve kolayca anlaşılabilir tasarımlarla ziyaretçilerinizin talep ettikleri bilgiye en kısa yoldan ulaşmasını sağlıyor ve bu iletişim sürecini olabildiğince hızlandırıyoruz. Göze hitap eden şık ve sade görsellerle süslenen web siteniz, dinamik bir yapıda sunulurken talep ettiğiniz güncellemelerin kolayca yapılabilmesi sağlanıyor.

Web sitelerinin bir diğer önemli noktası ise tabi ki SEO dostu tasarımlar. HS Web Ajans’ın kurumsal ve bireysel web site tasarımlarının tamamı, yayına sokulan sitenin hitap ettiği hedef kitleyi baz alarak, SEO çözümleriyle sunuluyor. Ziyaretçilerinizin arama motorları vasıtasıyla web sitenize ulaşma sürecini en aza indirgeyen tasarımlar, ulaşılabilirliğinizi ve görünürlüğünüzü önemli oranda arttırıyor.

Günümüzde internet kullanıcılarının, web sitelerine ulaşmak için onlarca farklı cihaz kullandığı düşünüldüğünde, tasarımların en büyük problemlerinden biri de bu farklı cihazların ekran boyutlarına uyum sağlama konusunda yaşanıyor. Ancak HS Web Ajans’ın sunduğu Responsive Tasarımlar sayesinde, web sitenizi ziyaret eden kullanıcı hangi cihazı kullanıyor olursa olsun, cihazın özelliklerine ve ekran boyutuna en uyumlu, en ideal sayfayla karşılaşıyor.

İster kurumsal, ister bireysel olsun her alandaki web sitesi ihtiyaçlarınızı HS Web Ajans’ın güncel ve güvenilir çözümleriyle giderebilir ve uçsuz bucaksız internet dünyasında kendinize siz de prestijli bir yer edinebilirsiniz.

logo
whatsup