Web Yazılım

Web Yazılım

Yaşamımızın tüm alanları gibi iş dünyası da, hızla yeni dijital iletişim metodlarıyla entegre olmaya başlıyor. Sektörünüz, iş alanınız, firma büyüklüğünüz ne olursa olsun, rekabet dünyasında geride kalmamanın yolu, iş dünyasının bu yeni dinamiklerine hızla ayak uydurmaktan geçiyor. Kullanıcılarına ve müşterilerine en hızlı yoldan, en kolay çözümleri sunmak isteyen firmaların artık en büyük yardımcıları; kurumsal web siteleri.

Kurumsal veya kişisel tüm web sitelerinin uçsuz bucaksız internet dünyasıyla tanışmalarının ardından başarının bir sonraki anahtarı da hiç şüphesiz etkin bir web sitesi yönetimi. HS Web Ajans’ın sunduğu profesyonel web yazılım hizmetleri sayesinde, özenle hazırlattığınız web sitenizi talepleriniz doğrultusunda dilediğiniz gibi yönetebilir ve kullanıcılarınız için hem kullanışlı hem de etkili bir araç haline gelmesini sağlayabilirsiniz. Sektörünüzün dinamikleri ve ihtiyaçları doğrultusunda, farklı özelliklerle sunulan yönetim paneli (CMS) seçenekleriyle, web sitenizi sürekli güncel kılarken, bir yandan da zamanın değişkenlerine hızla ayak uydurabilirsiniz.

Özel Web Tasarımı

90%

Responsive / Mobil Siteler

88%

E-posta Tasarımı + Entegrasyon

87%

UI / UX Uzmanlığı

95%

Web siteniz, sizin ziyaretçilerinizle aranızdaki en kısa köprü. Bu köprünün olabildiğince konforlu ve tercih edilen bir araç haline gelmesi de tasarımınızın kullanıcı dostu olmasından geçiyor. Basit ve kolayca anlaşılabilir tasarımlarla ziyaretçilerinizin talep ettikleri bilgiye en kısa yoldan ulaşmasını sağlıyor ve bu iletişim sürecini olabildiğince hızlandırıyoruz. Göze hitap eden şık ve sade görsellerle süslenen web siteniz, dinamik bir yapıda sunulurken talep ettiğiniz güncellemelerin kolayca yapılabilmesi sağlanıyor.

Basit ve sade arayüzleri, birçok farklı türde dosya tipini destekleme özellikleri, resimleri web sitenizin tasarımına uygun hale getiren croplama seçenekleri gibi birçok farklı kolaylık sayesinde web sitenizi rahatça yönetebilirsiniz. HS Web Ajans’ın sunduğu web yazılım çözümleri sayesinde, ulaşmak istediğiniz bilgiye en kısa yoldan ulaşabilmek adına web sitenizde aramalar yapabilir, kontrol paneli üzerinden sitenizi güncelleyebilir ve üyelik işlemleri gibi birçok hizmeti kolaylıkla yönetebilirsiniz.

logo
whatsup